Svarbi informacija !

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 09 24

PATVIRTINTA
Direktoriaus 2018 m. rugpjūčio 31 d.
įsakymu Nr. V-242

ŠIAULIŲ MEDELYNO PROGIMNAZIJOS NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS

2018-2019 M.M. I PUSMETIS

Nr.

Pavardė, v. Būrelio pavadinimas Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. Valukonis A. Sporto klubas „Vikruoliukas“ 2         11.55-12.40

12.50-13.35

2. Švanytė – Gimžauskienė L. Bendrasis fizinis pasiruošimas 5-6 kl 2       13.45-14.30 13.45.14.30
3. Šokio improvizacija 1         11.55-12.40
4. Studija „Kūrybos laiptai“ 1         12.50-13.35
5. Petrauskas S. Bendrasis fizinis pasiruošimas 7-8 kl 2       13.45-14.30 13.45-14.30
6. Futbolininkų būrelis 3         10.55-11.40

11.55-12.40

12.50-13.35

7. Domeikienė M. Kūrybinė joga 2 12.50-13.35   12.50-13.35    
8. Varanauskienė Z. Prancūzų kalba lengvai 2       11.55-12.35  
9. Surmina G. Rusų kalba lengvai 1         11.55-12.40
10. Rudienė D. Kūrybiškumas su IT 1 13.45-14.30        
11. Zibulskienė I. Improvizacijos vokiečių kalba 2      

12.50-13.35

13.45-14.30

 
12. Gedminienė S. „Etnokiemas“ 1     12.50-13.35    
13. Daugėlienė S. „Etnokiemas“ 1 12.50-13.35        
14. Vokalinis – instrumentinis ansamblis 2   13.45-14.30 13.45-14.30    
15. Mažieji dainorėliai 1   12.50-13.35      
16. Studija „Kūrybos laiptai“ 1     13.40-14.25    
17. Jurkšaitienė G. Muziejus. Edukaciniai užsiėmimai muziejuje. 1       13.45-14.30  
18. Etnokultūros pradmenys 1       12.45-13.30  
19 Technologijų meninė raiška 1       10.55-11.40  
20. Pulmickienė G. Studija „Kūrybos laiptai“ 1     13.40-14.25    
21. Patyriminis ugdymas „Menų laboratorija“ 2 12.45-13.30 13.40-14.25      
22. Meninės technologijos 2     11.55-12.40

12.50-13.35

   
23 Dailės studija 1         13.45-14.30
24 Rostovskienė I. Mažųjų teatras anglų kalba 2 12.50-13.35     13.45-14.30  
25. Slipkus G. Meninės technologijos 2 13.45-14.30        
26 Stonienė A Meninės improvizacijos 1     11.55-12.40    
27 Žalienė D. Etnokultūros pradmenys 1       12.45-13.30  
28 Girkantienė J. Emocinis ugdymas 4 12.50-13.35

13.45-14.30

  12.50-13.35

13.45-14.30

   
29 Česnauskienė D. Erasmus+ . Tarpkultūrinis pažinimas. 3         12.50-13.25

13.45-14.30

14.40-15.25

Informaciją parengė Sonata Daugėlienė
Tel. 8684 95388
El. paštas sonata.daugeliene@gmail.com

Scroll To Top