Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Mokymai „Plaukime rankas dažniau“ PUG, 1-4 klasių mokiniams

Mokymai „Plaukime rankas dažniau“ PUG, 1-4 klasių mokiniams

2015 m. gegužės 5 d. minint Pasaulinę rankų higienos dieną  Medelyno progimnazijos PUG, 1-4 klasių mokiniams pravedėme mokymus „Plaukime rankas dažniau“. Mokymų tikslas buvo priminti mokiniams,  kad rankų plovimas – įprasta, tačiau labai svarbi asmens higienos procedūra, nes jas plauti reikia ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotų save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų.

Kad suteikti daugiau žinių apie mikrobų plitimo būdus ir vaizdžiai parodyti, kaip teisingai plauti rankas, buvo naudojama įdomi mokymo priemonė imituojantis „Mikrobų maišelis“. Šį maišelį mokiniai turėjo paliesti rankomis, tokiu būdu „Mikrobų maišelyje“ esantys milteliai  pateko ant rankų. Po kelių minučių pašvietus į mokinių rankas UV šviesos lempa,  jie turėjo galimybę pamatyti, kaip plačiai paplito mikrobai ant jų rankų. Visi mokiniai pakartojo taisyklingą rankų plovimą. Renginio dalyviams buvo įteikti  mini muiliukai su Pasaulinės rankų higienos dienos logotipu „Būk švarus – būsi sveikas!“, kuriuos dovanojo Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

VSPS A. Dabkevičiūtė

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …