Mokymai „Gyvai“- prevencija mokykloje

Gruodžio 12-13 dienomis Medelyno progimnazijoje vyko prevencinės programos „Gyvai „mokymai. Jų metu mokytojams buvo pateikiama pamokų priešistorė ir struktūra, supažindinama su gyvenimo įgūdžių ugdymo  metodologija, interaktyviais  „Gyvųjų pamokų“ aspektais. Mokymų metu pedagogai mokėsi, kaip sutelkti dėmesį į pirmuosius paauglystės metus, suteikiant žinių apie  žalingų įpročių žalą sveikatai ir psichikai, stiprinant jų asmenines savybes socialinių įgūdžių ugdymui. Mokymuose dalyvavo visi Medelyno progimnazijos 5-7 klasių vadovai. Tikimės, kad ši programa įkvėps mokytojus dirbti kūrybiškai ir suteiks sėkmingų rezultatų žalingų įpročių prevencijos srityje. Dėkojame lektorei Vaidai Liaudanskienei už dvi produktyvias darbo dienas.

Socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė

Taip pat skaitykite

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …