Svarbi informacija !
Mokykloje startuoja projektas „Mažais žingsneliais raidžių takeliais“

Mokykloje startuoja projektas „Mažais žingsneliais raidžių takeliais“

2017 m. lapkričio 6 d. mokykloje startuoja projektas „Mažais žingsneliais raidžių takeliais“, kuris vyks iki 2018 m. gegužės 4 d. Projektą organizuoja ir vykdo Medelyno progimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės pedagogė Ugnė Dryžienė ir logopedė Daiva Mačiūnaitė. Projekto metu bus ugdomas priešmokyklinukų gebėjimas sieti kalbos garsus su juos žyminčiomis raidėmis. Plėtosime partneriškus vaikų, tėvų, grupės auklėtojos ir logopedės bendravimo ir bendradarbiavimo santykius. Tikimės aktyvaus tėvelių dalyvavimo! Projektą balandžio 27d.vainikuos priešmokyklinukų sukurtų knygelių „Mano pirmoji raidžių knygelė“ paroda.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top