Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokinių konferencija „Čia gera mums“

Mokinių konferencija „Čia gera mums“

Kovo 27 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje  vyko respublikinė mokinių konferencija „Čia gera mums“. 3b klasės mokiniai Irmantė Čepulytė ir Nerijus Urbelis skaitė pranešimą „Mokykla, kurioje man gera“. Konferencijos dalyvius trečiokai supažindino su savo mokyklos istorija, klasės draugais ir įvairia jų veikla. Stiprų  įspūdį vaikams paliko pažintis ir bendravimas su ŠU SGNSF dekane – profesore, daktare Ingrida Baranauskiene, apsilankymas Cento auditorijoje – centų ir litų kambaryje, ekskursija po ŠU biblioteką. Kupini teigiamų emocijų, apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis vaikai grįžo į mokyklą.
Mokinius konferencijai parengė logopedė, specialioji pedagogė Daiva.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …