Svarbi informacija !
KVIEČIAME Į MERO PAMOKĄ

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas visus kviečia į Šiaulių miesto bendruomenės šventę, kuri vyks rugsėjo 1 dieną 13 val. Chaimo Frenkelio vilos parke.

Visus susirinkusius muzikiniais kūriniais džiugins grupė „Liūdni slibinai“, muzikos mokytojas, dainų autorius Evaldas Vaikasas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistų duetas: Motiejus Dudnikas ir Miglė Dambrauskaitė, „Juventos“  progimnazijos ir Juliaus Janonio gimnazijos mokinys Arminas Stočkus, Juliaus Janonio gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Liuoksinis“ ir merginų choras „Viva melodica“.

Kviečiame dalyvauti mokinius, tėvelius, bendruomenės narius.

Šiaulių „Aušros“ muziejus, sveikindamas moksleivius ir mokytojus su Mokslo ir žinių diena, Rugsėjo 1-ąją kviečia juos nemokamai lankyti šiuos Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinius: Chaimo Frenkelio vilą, Žaliūkių malūno sodybą, Fotografijos ir Dviračių muziejų nuo 10 iki 18 val., ŠAM Edukacijos centrą, Radijo ir televizijos muziejų nuo 10 iki 17 val.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top