Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Medelyno progimnazijos mokiniai pasveikino mokyklos bendruomenę su pavasariu.

Medelyno progimnazijos mokiniai pasveikino mokyklos bendruomenę su pavasariu.

2018-03-29 Medelyno progimnazijos mokiniai pasveikino mokyklos bendruomenę su pavasariu. Mintį, kad reikia ne tik džiaugtis gamta, bet ir ją saugoti, šokdami ir tapydami  išreiškė 4a klasės mokiniai.  5a klasės mokinės Austėja ir Mingailė padainavo dainą, o šokėjai Gerda (5a), Ignas (5a), Matas (6c), Akvilė (6a)žadino pavasarį šokdami. 2c klasės mokiniai visus susirinkusius pasveikino eilėmis ir dovanėlėmis. Mokinių parlamentas pakvietė paragauti arbatos su pačių iškeptu keksu. Šventė praėjo puikiai.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …