Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Medelyno progimnazijoje įvyko Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Medelyno progimnazijoje įvyko Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Gruodžio 1 dieną  7-ųjų  ir 8-ųjų  klasių mokiniai biologijos ir chemijos kabinete susirinko dalyvauti proto mūšyje ,,AIDS: geriau žinoti!“.
Protmūšis – tai pakankamai nauja ir patraukli forma, kuri motyvuoja sužinoti daugiau apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo sukeliamą ligą, jos plitimo kelius, prevenciją, gydymą, mokslo pasiekimus ŽIV ir AIDS srityse.
Pasaulinę AIDS dieną 1988 metais inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija. Nuo tada ji kasmet minima gruodžio  1-ąja.

Proto mūšyje dalyvavo net 18 progimnazijos komandų. Kiekvienoje klasėje buvo išrinkta daugiausiai taškų surinkusi ir geriausias žinias parodžiusi komanda.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS.

8a klasės komanda:

Kamilė Ginelevičiūtė,

Goda Každailytė,

Brigita Michailovaitė,

Ruginė Prialgauskaitė.

8b klasės komanda:

Danielei Bagavičiūtei,

Gabrielei Babkinaitei,

Miglei Pelkutei,

Andriui Steponavičiui,

Danieliui Sasnauskui.

8c klasės komanda:

Rasa Gorytė,

Austėja Navickytė,

Greta Petkauskaitė,

Agnė Stankevičiūtė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir jų gamtamokslinio ugdymo mokytojoms Stefanijai Bagdonaitei, Nijolei Budraitienei.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …