Mažųjų – didžiųjų draugų popietė

Tęsiame projekto „Mano mažasis – didysis draugas“ veiklas. Šį kartą 5 k ir 8 a klasių mokiniai nusprendė kartu praleisti laiką žaidžiant žaidimus mišriose komandose, kurių sudėtį sudarytų mažieji ir didieji draugai. Mokiniai pasirinko bendrai  mėgstamas veiklas – boulingą ir bilijardą. Jie džiaugėsi, kad bendra veikla padėjo geriau pažinti vienas kitą, susidraugauti, pasimokyti vieniems iš kitų. Susitikimui pasibaigus mokiniai teigė, jog nekantriai laukia kitų bendrų susitikimų, kurių bus dar ne vienas.

Veiklų koordinatorės: Inga Balčiūnienė ir Monika Bartaševičiūtė – Grudžiskienė

Taip pat skaitykite

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …