Pagrindinis / Mokyklos metraštis / “MATEMATIKOS KENGŪRA 2014”

“MATEMATIKOS KENGŪRA 2014”

Kovo 20 ddieną Medelyno progimnazijos 1- 4 klasių mokiniai tradiciškai susirinko į Tarptautinį matematikos konkursą  „Kengūra 2014”.

Kadangi konkursas organizuojamas penkioms amžiaus grupėms tai patys mažiausieji – pirmokai ir antrokai dalyvavo grupėje „Nykštukas“ ir turėjo nuostabią galimybę praleisti daug malonių akimirkų su matematika.

Šauniai nusiteikę trečiokai ir ketvirtokai grupėje „Mažylis“ atlikinėjo žaismingesnes užduotis. Tačiau ir jie turėjo  puikią progą pasitikrinti save, jaustis pilnaverčiais konkurso dalyviais.

Tiek mokytojai , tiek mokiniai džiaugiasi, galėdami dalyvauti, įdomiame kasmetiniame renginyje.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …