Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Maitinkis sveikiau, judėk daugiau

Maitinkis sveikiau, judėk daugiau

Kad sveikata žmogui yra svarbi ir kad JIS PATS turi rūpintis savo sveikata žino visi 4a klasės mokiniai. Pasaulio pažinimo pamokose mokiniai kalbėjo, kad neigiamą  įtaką sveikatai daro nesubalansuota mityba ir fizinis aktyvumas.

Balandžio 10 dieną  ketvirtokai  apsilankė vaistinėje „Valerijonas“ ir sužinojo  kaip reikia saugoti  bei stiprinti sveikatą. Vaistinės darbuotoja  Nijolė aiškino mokiniams, jog reikia ypač puoselėti  tradicines vertybes, kurios padeda  visų mūsų  sveikai gyvensenai.

Pokalbį – diskusiją baigėme  ragaudami  sveikuoliškus saldainius ir gerdami  vaisinę arbatą. Gal   įgytos žinios  apie sveiką mitybą skatins ir motyvuos mokinius maitintis sveikiau?

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …