Lapkričio 6-toji „Obuoliadienis“

Rudenį gamta stebina savo tyla. Tačiau Medelyno progimnazijoje šurmulys… Pradinių klasių mokiniai visą mokyklos bendruomenę įsuko į smagią ir linksmą  šventę „Obuoliadienis“. Moksleiviai stengėsi atskleisti ne tik rudens spalvų grožį, bet ir rudens sodo gėrybių metų laiką. Klasėse buvo kuriami eilėraščiai apie obuolius, menamos mįslės, spalvinami ir puošiami obuoliai parodai, gaminami įvairūs darbeliai iš obuolių sodo gėrybių stalui „Rudenėlio dovanos“. O mūsų šauniosios močiutės ir mamos šventei „Obuoliadienis“  iškepė gardžių obuolių pyragų, pagamino sūrių iš obuolių. I aukšto aikštelėje veikė sulčių baras.  Gera nuotaika ir į mokinių delnus krintantys raudonšoniai obuoliai, kvietė visus –  per šventes būti laimingais!

Taip pat skaitykite

Sausio 28-oji – vaikiškasis penktadienis