Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Lapkričio 27 dieną Žaliūkų malūnininko sodyboje 6a klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir gamtos pažinimo pamoka „Duonelės kelias“

Lapkričio 27 dieną Žaliūkų malūnininko sodyboje 6a klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir gamtos pažinimo pamoka „Duonelės kelias“. Susėdę prie karščiu alsuojančios krosnies mokiniai išgirdo pasakojimą apie sunkų duonos kelią nuo sėjos iki balta staltiese užtiesto stalo, sužinojo įvairių valstiečių buityje gyvavusių duonos kepimo tradicijų, papročių ir ritualų, išmoko naudotis duonkepe, kepė pačių padarytus duonos kepaliukus. Kartu su mokiniais edukaciniame užsiėmime dalyvavo 6a klasės auklėtoja, gamtos pažinimo mokytoja, Daiva Rudienė ir lietuvių kalbos mokytoja Regina Speičienė.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …