Svarbi informacija !
Labdaros akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“

Labdaros akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“

Spalio 4-ąją – Pasaulinę Gyvūnų dieną – daugelis Medelyno progimnazijos mokinių ėjo į mokyklą nešini beglobiams gyvūnams dovanų: sauso maisto paketų, konservų, paklotų, gultų, žaislų, higienos priemonių, netgi kauliukų… Su didele meile ir džiaugsmu atneštas dovanas dėjo į Vincuko mamos padarytą dėžę, kuri greit prisipildydavo suneštomis lauktuvėmis. Buvo surinkta per 300 pakuočių šuniukams ir katytėms. Dar ir dabar mokiniai neša maistą, būtiniausias priemones gyvūnams. Pasidžiaugti reikia pradinukais, kurie buvo aktyviausi šioje gerumo akcijoje, ypač 3b ir 4a klasėmis. Didelį rūpestį bei globą gyvūnams parodė  Astėja Burneikaitė 1a kl.,  Aušrinė Kiūraitė 3d kl.,  Gerda Sutkutė 4c kl., Agnė Normantaitė 8a kl., Dija Bartkutė 8a kl.; gausiai ar net po kelis kartus nešdamos lauktuves gyvūnėliams.

Nuoširdžiai dėkojame Medelyno progimnazijos 3d klasės mokiniui Vincukui ir jo tėveliams Milkonams už iniciatyvą padėti beglobiams gyvūnams.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top