Pagrindinis / Mokyklos naujienos / KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „ŽIBINTAS – ŠVIESOS PAVEIKSLAS“

KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „ŽIBINTAS – ŠVIESOS PAVEIKSLAS“

ŠIAULIŲ MIESTO BENDROJO IR  NEFORMALIOJO UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ NARIŲ  KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA
„ŽIBINTAS – ŠVIESOS PAVEIKSLAS“

„Kūryba yra ne tik pradedamasis etapas istorinėje meno raidoje: ji yra kartu ir ta neišsenkančioji gyvoji versmė, iš kurios individualinė kūryba semia vis naujų ir naujų jėgų“.

V. Sezemanas

Lapkričio 21 dieną Medelyno progimnazijoje atidaryta kūrybinių darbų paroda „Žibintas – šviesos paveikslas“. Pakvietus miesto bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenių narius kūrybiniam darbui sulaukėme 125 darbų iš 13 ugdymo įstaigų. Kūrybiniai darbai – Žibintai buvo kuriami naudojant įvairią techniką ir medžiagas.

Džiaugiamės, kad kiekvienas  parodos dalyvis turėjo galimybę realizuoti savo kūrybines idėjas, atskleisti meninius gebėjimus ir patirti savo kūrybinės sėkmės džiaugsmą.

Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, viduje šilta ir šviesu. Sielos šviesa ir yra tikroji žibinto šviesa, kurią Medelyno progimnazijos mokiniai saugos, prižiūrės ir neleis jai užgesti.

Paroda veiks nuo 2016 11 21 iki 2016 12 02

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …