Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Medelyno progimnazija gegužės 28 dieną  pakvietė bendrojo ugdymo mokyklų pirmokus į  parodą-konferenciją „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“. Pirmokėliai savo kūrybiniuose darbuose puikiai vaizdavo vardo pirmąsias raides, palikdami jose savo širdies dalelę. Stenduose puikavosi įvairia technika dekoruotos pirmosios vardo raidės. Tai Šiaulių r. Šilėnų mokyklos kūrybiniai darbai, „Juventos“, Rėkyvos progimnazijų pirmokų darbai, Šiaulių Moksleivių namų kūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ ugdytinių darbai ir Medelyno progimnazijos pirmų klasių mokinių kūrybiniai darbai.

Konferencijoje  buvo pristatyti ir vardų  reikšmės aprašymai. Mokiniai didžiavosi savo vardais, šypsojosi juos pristatydami ir džiaugėsi, jog vardas – pirmoji tėvų dovana.

Mokytojos Daiva ir Regina

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2023 m.

Nuo 2023 m. lapkričio 6 d. iki gruodžio 1 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje antrus metus …