Svarbi informacija !
Kūrybinės dirbtuvės „Savęs pažinimas per Lego“ su Roman Šarpanov

Kūrybinės dirbtuvės „Savęs pažinimas per Lego“ su Roman Šarpanov

2018 m. gegužės 9 d. 6-8 kl. Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo Karjeros savaitės kūrybinėse dirbtuvėse „Savęs pažinimas per Lego“, kurias vedė VšĮ Eduplius įkūrėjas Roman Šarpanov.

Roman Šarpanov naudodamas LEGO SERIOUS PLAY metodiką suskirstė mokinius į komandas ir davė užduotis. Šios metodikos tikslas yra metaforų pagalba „ištraukti“ mintis iš mokinių apie tam tikrus dalykus ir iš lego detalių, tas mintis įforminti. Mokiniai gavo įvairias užduotis susietas su savęs pažinimu bei ateities profesijomis. Kiekvienas mokinys individualiai kūrė savo ateities profesijos viziją, kaip jis save įsivaizduoja po 10 metų – kokios profesijos atstovu jis norėtų būti, su kokiais žmonėmis bendrautų, kokia būtų darbo aplinka ir pan. Kūrybinių dirbtuvių pabaigoje visi pristatė savo ateities profesiją ir ją pakomentavo.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top