Svarbi informacija !
Kovo 9 dieną Medelyno progimnazijos  4a klasės mokiniai vyko į Šiaulių miesto savivaldybę ir dalyvavo edukacinėje pamokėlėje.

Kovo 9 dieną Medelyno progimnazijos 4a klasės mokiniai vyko į Šiaulių miesto savivaldybę ir dalyvavo edukacinėje pamokėlėje.

Mokiniai buvo pakviesti į posėdžių salę ir galėjo pasijusti tikrais politikais, nes sėdėjo tarybos narių  darbo vietose.

Užsiėmimą vedė vicemeras Domas Griškevičius. Jis papasakojo, jog taryba renkama ketveriems metams, ją sudaro 31 tarybos narys.  Vaikai sužinojo,  kad tarybos nariai nuolat nedirba savivaldybėje, jie visi turi  kitus darbus.

Vicemeras siūlė padiskutuoti -  lengva ar sunku būti tarybos nariu, su vaikais aptarė, kokios asmenines savybės reikalingos politikui. Po to vaikai žaidė žaidimą ir trumpam patys tapo  tarybos nariais: teikė siūlymus, balsavo, priiminėjo sprendimus. Apžiūrėjo Šiaulių miesto herbą, išsiaiškino kiekvieno simbolio reikšmę.

Užsiėmimas neprailgo, mokiniai niekaip nenorėjo paleisti vicemero, vis uždavinėjo klausimus.

Ačiū Mintautės mamai už suorganizuotą įdomų ir naudingą užsiėmimą.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top