Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kovo 28 dieną 2a klasės mokiniai, mokytoja ir keli tėveliai lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje

Kovo 28 dieną 2a klasės mokiniai, mokytoja ir keli tėveliai lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje, kur dalyvavo velykinėje edukacinėje pamokoje”Margučių raštai”.Pamatėme  XX a. margučius, esančius etnografijos ekspozicijoje. Mokiniams labai patiko pasakojimas apie spalvas, dažymo būdus, ornamentiką, marginimo techniką, simboliką. Visi dalyviai mokėsi marginti kiaušinius karštu vašku. Išmargintus kiaušinius mokiniai , tėveliai ir mokytoja  parsinešė į namus.Puiki ir įdomi pamoka!

Mokytoja Jūra Briedienė.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …