Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kovo 25d. 3c klasės mokinės alyvavo Šiaulių miesto ir apskrities pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje ,,Ką senoliai mena“

Kovo 25d. 3c klasės mokinės  Rugilė  Šeputytė ,  Mireta Šaladi ir Austėja Vitkauskaitė  dalyvavo Šiaulių miesto ir apskrities  pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje  konferencijoje ,,Ką senoliai  mena“ Salduvės  progimnazijoje.  Pradinių klasių  mokiniai domėjosi lietuvių liaudies tradicijomis, papročiais, amatais, folkloru, tautodaile ir pačiomis įvairiausiomis formomis perteikė draugams. Mažieji konferencijos dalyviai mokėsi senovinių šokių, žaidimų, ratelių.

Mokytoja Laimutė

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …