Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Konferencija „Jaunieji literatai“

Konferencija „Jaunieji literatai“

Lapkričio 28 dieną 2a, 2b, 2c ir 3c klasės mokiniai ir mokytojos  Jūra Briedienė, Vida  Dubickienė, Snieguolė Gedminienė, Laimutė Račkauskienė , specialioji pedagogė Ilona Austienė, logopedė Daiva Mačiūnaitė dalyvavo Gegužių progimnazijoje vykusioje   respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Jaunieji literatai“, skirtoje Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą minėjimo metams. Joje mokiniai  skaitė savos kūrybos eilėraščius, pasakas, pristatė knygeles, skaitė rašinius.

Dalyviai ir jų pranešimai:

2a  klasės mokinys Liudvikas Leišis – „Rudens pasaka, arba kaip aš matau rudenį“.

2b klasės mokiniai  Emilis Seirackas- „Bitė Ritė Baltaragė“, Alba Dambrauskaitė „Gyvūnų pasaulyje“, Austėja Jaseliūnaitė „Metų laikai užsienio kalbomis“, Gytė Labanauskaitė-„Knyga apie varles“.

2c klasės mokiniai Almantas Vainorius “Pasakojimas apie Tomą“, “Almanto vasara Tervetėje“, Fausta Janulytė“Saulės dulkės“, Milda Šimkevičiūtė „Auksinis berniukas“, Urtė Kavaliauskaitė “Savaitgalis miške“, Evelina Buivydaitė “Mano eilėraštukai“, Paulina Andrijauskaitė „Skaičiuotės“, Nedas Dumbra “Knygelė apie eglutę“.

3 c klasės mokinės Urtė Kurtinaitytė  –  pasaka ,, Kur ta  laimė? ,,Svajonių šalis”, Augustė Andriuškaitė  – eilėraštis ,,Dariui ir Girėnui” , Emilija Tverijonaitė – pasakojimas ,,Dvi svajonės”.

2a klasės mokiniai Urtė Stanevičiūtė, Astijus Šalkevičius parengė ir pristatė pranešimą „Mylimiausia pasakų knygelė“. Mokinius paruošė specialioji pedagogė Ilona Austienė, logopedė  Daiva Mačiūnaitė. Mokytoja Jūra Briedienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …