Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Konferencija „Jaunieji literatai“

Konferencija „Jaunieji literatai“

Džiugu, kad kūrybingi  mūsų  mokyklos pirmokai, antrokai ir trečiokai turėjo galimybę lapkričio 29 dieną pristatyti savo kūrybą Gegužių progimnazijoje  vykusioje konferencijoje „Jaunieji literatai“.

Konferencijos tema – „Mano vakaro istorija“ leido mokiniams  visapusiškai atsiskleisti, realizuoti kūrybines idėjas. Mokinių kūryba pasižymėjo žanrų įvairove. Mokiniai pristatė savo kūrybos eilėraščius , pasakas, pasakojimus, miniatiūras.

Konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Vaikų manymu, dalyvauti konferencijoje verta, nes gali ne tik savo darbus pristatyti, bet ir kitų paklausyti.

Laimutė, Vida , Snieguolė, Daiva.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …