Konferencija „Ein saulelė aplink dangų“

Lapkričio 28 dieną 4a klasės mokiniai Saulė Poškutė ir Agnius Seirackas vyko į Radviliškį dalyvauti respublikinėje mokyklų bendruomenių teorinėje praktinėje konferencijoje „Ein saulelė aplink dangų“. Mokiniai skaitė pranešimą „Praeitis – ateities pamatas“, papasakojo apie savo vykdomas veiklas,  padedančias pažinti Lietuvos praeitį. Saulė, pasidabinusi tautiniais rūbais, kanklėmis pagrojo muzikinį kūrinėlį.

Mokiniai susidomėję klausėsi tautodailininkės pasakojimo apie aukštaičių, žemaičių, suvalkiečių tautinių kostiumų dėvėjimo tradicijas. Sužinojo, kokie piliakalniai yra Radviliškio rajone, įdėmiai klausėsi archeologės pasakojimo apie piliakanių kasinėjimus. Išklausė kitų mokyklų mokinių pranešimus.

Ačiū Agniaus mamai Daivai, už pagalbą vykstant į konferenciją.

Taip pat skaitykite

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …