Pagrindinis / Sveikiname !!! / Kings apdovanojimai

Kings apdovanojimai

KINGS komanda su liūtuku   rugsėjo mėnesį asmeniškai aplankė,  paspaudė ranką ir įteikė DIPLOMUS visiems 2018 metų pavasario semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.

Sveikiname jaunuosius kingsiečius:

Vincas Milkonas 3c- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)

Agnė Januševičiūtė 4a- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)

Airidas Vilimas 2b- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)

Ovidijus Domkus 4a- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja I.Balčiūnienė)

Emilija Liutikaitė 5a- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja I.Balčiūnienė)

Kamilė Žalytė 5a- I laipsnio anglų k. KINGS diplomas (mokytoja M.Bartasevičiūtė-Grudžinskienė)

Mokytoja Iraida

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai