Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Ketvirtų klasių mokiniai susitiko su rašytoju Vytautu Račicku

Ketvirtų klasių mokiniai susitiko su rašytoju Vytautu Račicku

Lapkričio 19 dieną ketvirtų klasių mokiniai susitiko su ko gero mėgstamiausiu ir labiausiai skaitomu vaikų rašytoju Vytautu Račicku.

Rašytojas aptarė  su mokiniais, kaip svarbu skaityti knygas, pasakojo apie savo kūrybą, skaitė ištraukas iš  knygų. Jis papasakojo, jog yra išleidęs 26 knygas vaikams. Daugelis jo knygų sukurtos, remiantis tikromis istorijomis iš mokyklinio gyvenimo. Vėliau   rašytojas atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus.

Po susitikimo mokiniai  įsigijo knygų su autoriaus autografu.

Tikimės kad rašytojas dar ne kartą  savo apsilankymu džiugins jaunuosius Medelyno progimnazijos skaitytojus.

Mokytojos  Daiva, Teklė, Regina

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …