Svarbi informacija !
Ketvirtokų veiklos

Rugsėjo 4 dieną ketvirtokai išsiruošė į  žygį pėsčiomis po Medelyno rajoną, Vinkšnėnus, dalyvaudami projekte  „Pėsčias einu – aplinką stebiu“. Aplankė Vijolės, Gargždutės, Kulpės upelius, jų santakas; tyrinėjo ir stebėjo aplinką, lygino upelių vandens lygį, užterštumą. Stebėjo  augalus, augančius prie jų, fotografavo įdomiausias akimirkas. Vaikai nukeliavo pėsčiomis per 10 kilometrų. Ketvirtokai savo patirtais įspūdžiais dalijosi su bendraamžiais, tėveliais, piešė kreidelėmis mokyklos kiemelyje.

Ketvirtų klasių mokiniai noriai  ruošėsi  šokio rekordo siekimui, dalyvavo šokio repeticijose, kvadrato varžybose, įvairiose edukacijose Šiaulių dailės galerijoje, P. Višinskio  ir ŠU bibliotekose, Komiksų centre, Šiaulių Aušros muziejuje.  Mokiniai atliko praktines užduotis, gamino magnetus, kūrė komiksus, individualią virtualią realybę, susipažino su Mobilia inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui.

Rugsėjo 7 dieną ketvirtokai dalyvavo Šiaulių dienos renginiuose, stebėjo vaikų ir jaunimo šokių  pasirodymus, mugės dalyvių veiklas. Rugsėjo 10-ąją  – gamtos dieną – ketvirtokai su savo mokytojais  keliavo į Botanikos sodą.  Įvyko įdomios ir skirtingos edukacinės veiklos sodo teritorijoje.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top