KETVIRTOKŲ PROJEKTO „ŠILTOS KALĖDOS“ VEIKLOS

Gruodžio 3 – 21 dienomis ketvirtų klasių mokytojai progimnazijoje organizavo projektą „ Šiltos Kalėdos“.

Integruotos pamokos ,,Kaip megzti pirštais?“ vyko aktų salėje, klasėse. Ketvirtokai mokėsi megzti be virbalų įvairiaspalvius šalikus, padėdami vieni kitiems, bendradarbiaudami. Prieš pat šventes savo numegztus šalikus – movus mokiniai pademonstravo III aukšto foje.

Belaukdami Kalėdų, 4d klasės mokiniai paruošė Almos Karosaitės vaidinimą „Šilėnų šarkos šokoladas“. Jaunieji aktoriai, pavirtę miško gyventojais, džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.

Ir dabar galima atskirti ketvirtoką su naujai susikurtu įvaizdžiu – savo rankomis nusimegztu šaliku.

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …