KETVIRTOKŲ PROJEKTO „ŠILTOS KALĖDOS“ VEIKLOS

Gruodžio 3 – 21 dienomis ketvirtų klasių mokytojai progimnazijoje organizavo projektą „ Šiltos Kalėdos“.

Integruotos pamokos ,,Kaip megzti pirštais?“ vyko aktų salėje, klasėse. Ketvirtokai mokėsi megzti be virbalų įvairiaspalvius šalikus, padėdami vieni kitiems, bendradarbiaudami. Prieš pat šventes savo numegztus šalikus – movus mokiniai pademonstravo III aukšto foje.

Belaukdami Kalėdų, 4d klasės mokiniai paruošė Almos Karosaitės vaidinimą „Šilėnų šarkos šokoladas“. Jaunieji aktoriai, pavirtę miško gyventojais, džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.

Ir dabar galima atskirti ketvirtoką su naujai susikurtu įvaizdžiu – savo rankomis nusimegztu šaliku.

Patyriminio ugdymo diena KITAIP

Kovo 12 dieną 1inžinierinės klasės mokiniai lankėsi P. Višinskio bibliotekos filiale  „Šaltinėlis“. Mažieji pirmokai  skaitė …