Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Keramika – stebuklas gimstantis iš molio

Keramika – stebuklas gimstantis iš molio

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir I-IV klasių mokiniai nutarė pasinerti į ypatingą vaizdų pasaulį. Su juo darbo proceso metu supažindino keramikė L. Andriuškevičienė. Mokiniai susipažino su molio plastinėmis savybėmis, mokėsi minkyti, kočioti, pjauti, įvairiais būdais dekoruoti. Patikusiais būdais vaikai sukūrė dažniausiai tik jiems vieniems suprantamus ir labai svarbius dalykus. Savitu būdu – linijų, spalvų ar formų pagalba jie  išreiškė save, mažino emocinę įtampą, bet ir derino rankos, akies ir kitų kūno dalių judesius. Vaikai, sukūrę savąjį kūrinį, įgijo pasitikėjimo savo jėgomis, o pirmokėliai ir PUG vaikučiai  prisitaikymo gebėjimus naujoje aplinkoje. Buvo ne tik linksma, smagu, bet drauge ir gili treniruotė mokinimas ugdyti kūrybiškumą.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …