Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Karjeros savaitė „Profesijos linksmai“

Karjeros savaitė „Profesijos linksmai“

2018 m. gegužės 7–11 d. vyks 5–8 kl. Karjeros savaitės „Profesijos linksmai“ renginiai Šiaulių Medelyno progimnazijoje. Karjeros savaitės „Profesijos linksmai“ renginiai skirti lavinti kūrybinį-loginį mąstymą, supažindinti su profesijomis per žaidimą, skatinti efektyvų darbą komandose ir individualiai.

Gegužės 7 d., pirmadienį, 13:30 val. „Kūrybingumo mokyklos mitai“| e-pamokos.

Gegužės 8 d., antradienį, 12 val. Šiaulių m. progimnazijų protmūšis „Ar gerai pažįstu profesijas?“

Gegužės 9 d., trečiadienį, 12 val. Pažink save per lego (lekt. Roman Šarapov).

Gegužės 11 d., penktadienį, 12 val. renginys „Profesijos linksmai“.

Renginio organizatoriai: Profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė ir mokinių parlamentas.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …