Svarbi informacija !
Karjeros diena trečiokams

Karjeros diena trečiokams

Spalio 7d. 3a, 3b, 3c ir 3d klasių mokiniai kartu su savo mokytojais keliavo traukiniu į Radviliškį. Traukinyje pasitiko traukinio palydovas. Jis papasakojo apie geležinkeliečio profesiją. Tuos, kurie užaugę norėtų būti mašinistais,  nusivedė į mašinisto  kabiną. Vaikai buvo nustebę, kad traukinys neturi vairo, kad yra valdomas visokiomis svirtelėmis, mygtukais. Atvykę visi skubėjo į Radviliškio rajono savivaldybės Viešąją biblioteką, kur bibliotekininkės aprodė biblioteką, papasakojo apie savo profesiją. Vaikai susidomėję vartė knygas Vaikų literatūros skyriuje, apžiūrėjo ,,Pelėdžiukų svetainę“, pažaidė Žaislotekoje.  Įdomūs ir prasmingi buvo pademonstruoti  lėlių teatro spektakliai apie knygas, kompiuterius, peles. Smagu buvo ir Radviliškio miesto centre prie varpinės, parke.  Atgal į Šiaulius mokiniai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top