Juoko dirbtuvės

Lapkričio 29 d. Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje „Juoko dirbtuvės“. Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo plėtra“ finansuojamas  ŠMM  lėšomis. Teorinėje užsiėmimo dalyje mokiniai sužinojo apie juoko reikšmę, naudą  žmogaus gyvenime. Praktinėje užsiėmimo veikloje žaidėme žaidimus, atlikome įvairius pratimus, kurie suteikė nepakartojamą juoko jausmą, veiksmą ir iškrovos atoveiksmį. Smagiai ir naudingai prisijuokę išmokome įvairių žaidimų ir veiklų sukeliančių juoką, gerą nuotaiką, savijautą ir savivertę.

Mokinius lydėjo ir kartu mokėsi juoktis prancūzų kalbos mokytoja Z. Varanauskienė ir mokyklos socialinė pedagogė J.Girkantienė

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …