Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija

Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija

2016 m.  balandžio  mėn. 14 d. Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto organizuojamoje Jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje ,,SOCIALINIŲ IR HUMANITARINIŲ MOKSLŲ AKTUALIJOS“, skirtoje Šiaulių  780-osioms metinėms paminėti  pirmą kartą dalyvavo ir  mūsų progimnazijos mokiniai. 8a klasės mokinės Gabija Beleckaitė, Dominyka Bražėnaitė, Domantė Juodpalytė moksleivių sekcijoje pristatė projektinį tiriamąjį darbą ,,Švarus vanduo – sveikatos šaltinis“.  Mokines paskatino dalyvauti ir kartu konferencijoje  dalyvavo gamtos mokslų mokytojos Stefanija Bagdonaitė, Nijole Budraitienė, Daiva Rudienė.  Po pranešimų ir mokiniai ir jų mokytojai įsijungė į diskusijos kartu su specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos korupcijos prevencijos poskyrio viršininke Rita Šikšniene, Šiaulių universiteto lektore Rita Toleikiene. Konferencijos tezės bus patalpintos internetiniame konferencijos tinklapyje.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …