Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Jau ant slenksčio stovi visų laukiama Prisikėlimo šventė – Velykos.

Jau ant slenksčio stovi visų laukiama Prisikėlimo šventė – Velykos.

Balandžio 11 dieną 3a klasės tėveliai suorganizavę edukacinę margučių marginimo pamoką  sustiprino Velykų laukimo jausmą vaikų  tarpe. Juk margutis – gražiausias Velykų šventės akcentas. Mokiniai mokėsi vašku dailinti margučius.

Armino Plungės mamytė Asta paaiškinusi kaip prižiūrėti  žvakutę, padėjo vaikams. Marginimo raštų įvairovės mokė Armidos Barzinskytės mama Renata, o vaikams pasirinkus norimas spalvas, dažyti mokė Armidos tėtis Vaidas.  Margučių marginimo procese dalyvavo ne tik vaikai, kruopščiai ir atsakingai margučių marginimo vašku mokėsi ir mokyklos direktore Ingrida.

Dėkojame tėveliams už nuotaikingą ir gražią pamoką.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …