Svarbi informacija !
Išvyka į optikos saloną ,,Fielmann“

Išvyka į optikos saloną ,,Fielmann“

Mūsų akys, kaip mėgstama sakyti, yra sielos veidrodis ir langas į pasaulį. O ar daug apie jas žino trečiokai ?

3a klasės mokinio Fausto mamytė Renata spalio 20d. pakvietė apsilankyti optikos salone „Fielmann“. Tai vienas didžiausių optikos tinklų Europoje ir absoliutus lyderis Vokietijoje. Šiame salone kvalifikuotos darbuotojos papasakojo apie akinius: pirmieji akiniai, pagaminti iš tamsintų dūminio kvarco plokštelių, atsirado XII a. Kinijoje. Jų paskirtis buvo apsaugoti akis ne nuo saulės, o nuo aplinkinių. Įdomu buvo išgirsti ir tai, jog piratai naudojo akių raiščius tam, kad galėtų greitai adaptuotis denyje ir po juo. Taip viena akis priprasdavo prie ryškios šviesos, kita – prie prieblandos. Trečiokus nustebino, kad per visą savo gyvenimą mes matome vidutiniškai 24 mln. skirtingų atvaizdų. Jie sužinojo, kas gadina mūsų akis ir kas padeda jas apsaugoti . Kiekvienam buvo patikrintas regėjimas. O dar ir laimės ratas pilnas dovanų! Dėkojame Fausto mamytei Renatai už suorganizuotą išvyką.

Klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top