Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Integruotą pamoka – minėjimas „Šalis ta Lietuva vadinas“

Integruotą pamoka – minėjimas „Šalis ta Lietuva vadinas“

Kovo 9 dieną 5 – 8 klasių mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti į integruotą pamoką – minėjimą „Šalis ta Lietuva vadinas“, skirtą Kovo 11-ajai. Pamoka – minėjimas prasidėjo V. Kudirkos „Tautiška giesme“. Renginio metu skambėjo vedėjų Patricijos, Gabrielės, Gretos skaitomi eilėraščiai apie Lietuvą. Istorijos mokytoja V. Šiurkienė pristatė Lietuvos valstybingumo raidą, aštuntokės Raimonda ir Dominyka – įdomią medžiagą apie Salduvės piliakalnio atsiradimą. Minėjimo dalyviai galėjo išgirsti  draugų mintis apie Kovo 11-osios reikšmę jų gyvenime. Šeštokė Rosita perskaitė savo kūrybos akrostichą, skirtą Lietuvai. Minėjimo metu buvo demonstruojamos pateiktys  apie Lietuvą, skambėjo muzika. Renginyje dalyvavo svečiai  iš Prancūzijos pietuose  įsikūrusios katalikų maldos ir misijų mokyklos Jeunesse Lumiere.

Mokiniams pamokai – minėjimui pasiruošti padėjo istorijos mokytoja V. Šiurkienė ir lietuvių kalbos minkytoja R. Speičienė.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …