Integruota pamoka „Mažoji laboratorija su išmaniuoju robotuku“

Balandžio 9 dieną 1i klasėje vyko integruota pamoka su 4b klasės mokiniais ir mokytoju Arvydu. Ketvirtokai dienos tyrinėjimo siužetą parengė pagal M. Perez ir A. Vettoretti knygą „Smagūs eksperimentai“.

Kad geriau suprastų kas vyksta aplinkoje kartu su išmaniuoju robotuku pirmokai susipažino su elektros prietaisais ir  atliko interaktyvias užduotis. Pamokos metu ketvirtokai ne tik stebėjo kaip pirmokai atlieka užduotis, bet buvo pirmieji pagalbininkai kai mažieji suklysdavo.

Robotukui prisipažinus, kad jis nieko nežino apie elektros grandinę, į pagalbą jam ir pirmokams su mažosiomis laboratorijomis skubėjo ketvirtokai. Jie  paaiškino, kad tai tarpusavyje sujungtų elementų visuma, kurioje vykstantys procesai yra srovė ir įtampa. O po to  atidarę mažąją laboratoriją pademonstravo.

Smagu buvo stebėti, kaip mokymasis bendradarbiaujant gerino klasės klimatą, mokinių mokymosi motyvaciją ir ugdė jų socialines kompetencijas.

Mokytojai – Regina ir Arvydas

 

Taip pat skaitykite

Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė mokiniams skaitė paskaitą „Blaivus gyvenimas veža!“ ir „Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį“

Š.m. kovo 13 d. Medelyno progimnazijoje lankėsi ir paskaitą mokiniams „Blaivus gyvenimas veža!“ ir „Savanorystė …