Svarbi informacija !
Integruota anglų kalbos pamoka

Integruota anglų kalbos pamoka

Integruota anglų kalbos pamoka su Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokytojomis

Vasario 21 d. Medelyno progimnazijoje svečiavosi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos anglų kalbos mokytojos Julija Vaišvilienė ir Jurga Selvenienė kartu su savo mokinėmis. Jos vedė integruotas pamokas „English is Fun“ 8a ir 8b klasėse. Šių klasių anglų kalbos mokytojos: M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė, D. Česnauskienė ir G. Misevičienė džiaugiasi bendradarbiavimu. Mokiniams labai patiko smagios užduotys, kurias jie turėjo atlikti individualiai ir grupėse. Aštuntokai buvo labai aktyvūs, noriai dalyvavo pamokoje, stengėsi parodyti savo žinias. Pastangos buvo pastebėtos, pamokos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Dėkojame mokytojoms ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top