Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Į Kaziuko mugę !!!

Į Kaziuko mugę !!!

Kiekvieną pavasarį į Medelyno mokyklą sugrįžta Kaziuko mugė. Šiemet ji drebino mokyklą vasario 28 dieną. Tradicinę mugę atidarė 2c klasės šokėjėliai, vadovaujami mokytojos Snieguolės. Mažieji  šoko, žaidė žaidimus ir sudarė didžiąją Kaziuko mugės linksmybių dalį.
Mugė ūžė ne tik  nuo  Medelyno progimnazijos mokinių, prekiautojų, bet ir  mažųjų l/d  „Žiburėlis“ vaikučių klegesio. Visiems buvo labai smagu apsilankyti kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose kiekvienas dalyvis turėjo galimybę „išsikepti“ Kaziuko riestainį, nusipinti Kazytės apyrankę ir susiverti mugės vėrinį.  Prekiautojų stalai lūžo nuo įvairiausių prekių. Darbai buvo mielai perkami, nes pagaminti naudojant rankų darbą.
Ir aš ten buvau lauktuvių namiškiams ir kermošiaus parnešiau.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …