Svarbi informacija !
Gimtosios kalbos puoselėjimo diena trečiokams

Gimtosios kalbos puoselėjimo diena trečiokams

Kalba – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Kalba mums leidžia bendrauti su kitais: dalintis mintimis, jausmais, prisiminimais.
Medelyno progimnazijoje  vasario 9-oji  diena buvo skirta gimtosios kalbos puoselėjimui. 3 d klasės mokiniai pakvietė pasižiūrėti pastatytos pasakos „Dangus griūva“. Paralelių klasių mokiniai apibūdino patikusius pasakos veikėjus, išsakė nuomonę, džiaugsmingai plojo mažiems aktoriukams. Pasakos praturtina vaiko fantaziją, ugdo socialines ir moralines nuostatas, moko elgesio normų.

Vyko viktorina apie metų laikus ir mėnesius. Iš padeklamuoto ketureilio ir „sukurto mėnesio kostiumo“ mokiniai bandė atspėti mėnesių pavadinimus.

Integruotos veiklos sukuria bendradarbiavimo, draugiškumo atmosferą, padeda geriau pažinti save ir kitus, suteikia drąsos.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top