Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Frankofonijos dienų renginyje „Le voyage dans le temps“ – „Kelionė laike“ Didždvario gimnazijoje

Kaip ir visame pasaulyje, Lietuvoje kovas – frankofonijos mėnuo.

Tai puiki galimybė čia ir kitose šalyse gyvenantiems frankofonams susitikti renginiuose, skirtuose prancūzų kalbai, kuri visame pasaulyje jungia 200 milijonų ja kalbančių žmonių ir dar 890 milijonų žmonių iš 77-ies Tarptautinei frankofonijos organizacijai priklausančių šalių-narių.

Kovo 14 dieną Didždvario gimnazijoje vyko Frankofonijos dienų renginys „Le voyage dans le temps“ – „Kelionė laike“ , kuriame kartu su Pasvalio Petro Vileišio, Radviliškio Lizdeikos, Šiaulių Didždvario, J.Janonio, Romuvos, „Saulėtekio“, Simono Daukanto, Universiteto gimnazijomis bei „Juventos“ progimnazija dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …