Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Finalinės 3 – 4 klasių mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Finalinės 3 – 4 klasių mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Vasario 28 d. ,,Romuvos“  progimnazijoje vyko finalinės 3 – 4 klasių mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Mūsų mokyklos 4 klasių mokinių komanda bandė savo jėgas žaisdami su 3 stipriausiomis ,,Romuvos“, Dainų ir V. Kudirkos progimnazijų komandomis. Prieš varžybas ne vienas jaudinosi, bet visi tikėjo, kad yra pasiruošę nugalėti. Emocijų buvo daug, tačiau komanda nugalėjo. Visos komandos stiprios, todėl finalinės varžybos buvo labai įtemptos. Medelyno progimnazijos ketvirtokai  buvo drąsiausi, stipriausi ir vikriausi, todėl iškovojo I vietą. Kovo 8 d. mokyklos komanda vyks į zonines varžybas  Biržuose.

Mokytojai  Arvydas ir Laimutė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …