Svarbi informacija !
Esu, kad svajonę auginčiau

Esu, kad svajonę auginčiau

Lapkričio 29 dieną Medelyno progimnazijos 1c, 3a ir 4b klasių mokiniai ir mokytojos Angelė, Laimutė ir Regina  dalyvavo Respublikinėje praktinėje pažintinėje  1-4 klasių mokinių konferencijoje karjeros ugdymui „Esu, kad svajonę auginčiau“ Jėzuitų mokykloje.

Vaikystėje visi vaikai  svajoja, fantazuoja, o  visa tai pavertus smagiu žaidimu, reikia tikėti, kad jų profesinės svajonės išsipildys!

Konferencijos dalyviai rengė kūrybinius darbus, projektinius pranešimus, mini – vaidinimus, stendinius pranešimus, pasakojo apie savo svajonių profesijas, kėlė klausimą: ar renkantis profesiją svarbu turėti išmintingą ir jautrią širdį?

Jėzuitų mokykloje vaikai dalyvavo įvairiose veiklose, susipažino su policininko, gydytojo, gaisrininko ir kitomis profesijomis, apžiūrėjo transporto priemones, grupėse dalijosi savo svajonėmis su bendraamžiais, džiaugėsi galimybe svečiuotis naujoje aplinkoje.

Mokytojos

Angelė, Laimutė, Regina

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top