Svarbi informacija !
Estafečių varžybose „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė – 2017“

Estafečių varžybose „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė – 2017“

Gegužės 19 dieną  mūsų mokyklos trečiokės vyko į Šiaulių universitetą dalyvauti Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ir Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos organizuojamose estafečių varžybose „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė – 2017“.  Sporto renginys prasidėjo iškilminga dalyvių eisena, sveikinimais bei linksma mankšta. Šio renginio šūkis: „Judėk, žaisk, būk geros nuotaikos“ Tarpusavyje varžėsi 8 komandos 5 rungtyse. Mergaitės demonstravo bėgimo, šoklumo, lankstumo, kamuolio varymo įgūdžius.  Džiugu, kad mūsų trečiokės atidavė visas jėgas ir tapo 3 vietos nugalėtojomis. Komandos narės buvo apdovanotos diplomais, medaliais bei saldžiais prizais. Džiaugiamės ir didžiuojamės šauniomis mūsų  mokyklos sportininkėmis.

Mokytojai Arvydas, Daiva

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top