Edukacinis susitikimas: Misija Sibiras 2018

Š.m. spalio 5 d. Medelyno progimnazijoje vyko edukacinis susitikimas su Misijos Sibiras 2018 dalyviais Aiste, Domu ir Karoliu. Dalyviai papasakojo apie jau 17 ekspediciją, kad jauni žmonės sužinotų apie tremties vietas, minėjo, kad svarbią vietą šioje ekspedicijoje užima istorija. Beje, dalyviai minėjo, kad progimnazijos mokiniams tai bus pirmoji pilietiškumo pamoka. Mokiniai girdėjo pasakojimą apie Kazachstaną ir tremties vietas ir tremtinius. Norint patekti į šią misiją reikia įvykdyti tam tikrus etapus, pateikti anketas. Šiais metais buvo pateikta labai daug anketų, kas rodo, kad Lietuvos žmonės yra pilietiški. Mokiniai sužinojo, kad dalyvauti gali ir nepilnamečiai, kurie turi ryžto, didelio noro ir motyvacijos.

Taip pat skaitykite

Kūrybinių darbų paroda „Dovana Žemei“

Medelyno progimnazijos pradinių klasių mokiniai, sveikindami Žemę su jos diena, pakvietė bendruomenės narius į  kūrybinių …