Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Edukacinis renginys – susitikimas su tautodailininke.

Edukacinis renginys – susitikimas su tautodailininke.

6a klasės mokiniai  ir bibliotekos vedėja dalyvavo edukaciniame renginyje – susitikime su tautodailininke Asta Liaudanskiene miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Spindulio “ filiale pagal projektą ,,Jaunoji karta/ kūrybinės interpretacijos”.

Mokiniai  kūrė lėles.  Lėlės – tai grožis, sapnai, vaikystė, svajonės  ir pasakos. . Renginio metu susipažino su konstrukcinėmis medžiagomis , jau sukurtomis  lėlėmis.Tai buvo puiki vaizdinė informacija su  pavyzdžiais. Kurdami lėles mokiniai džiaugėsi, galėdami savo rankomis sukurti nuostabius kiškius, kurie liko bibliotekoje ir dalyvaus spektaklio kūrime.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …