Edukacinis renginys – susitikimas su tautodailininke.

6a klasės mokiniai  ir bibliotekos vedėja dalyvavo edukaciniame renginyje – susitikime su tautodailininke Asta Liaudanskiene miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Spindulio “ filiale pagal projektą ,,Jaunoji karta/ kūrybinės interpretacijos“.

Mokiniai  kūrė lėles.  Lėlės – tai grožis, sapnai, vaikystė, svajonės  ir pasakos. . Renginio metu susipažino su konstrukcinėmis medžiagomis , jau sukurtomis  lėlėmis.Tai buvo puiki vaizdinė informacija su  pavyzdžiais. Kurdami lėles mokiniai džiaugėsi, galėdami savo rankomis sukurti nuostabius kiškius, kurie liko bibliotekoje ir dalyvaus spektaklio kūrime.

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …