Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Edukacinis projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo?“

Edukacinis projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo?“

2017-05-11 progimnazijoje lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė.  Priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, 5c ir 6a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Angele Brašiškiene, Stefanija Bagdonaite ir Nijole Budraitiene dalyvavo Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos inicijuotame edukaciniame projekte „Ar tau įdomus geriamasis vanduo?“.

Renginio metu žaisdami, diskutuodami, atsakydami į pateiktus klausimus, dalindamiesi savo patirtimi mokiniai  sužinojo ir pagilino žinias apie geriamojo vandens kokybę Lietuvoje ir pasaulyje, jo naudą ir įtaką sveikatai, geriamojo vandens gavybą ir ruošimo technologijas.  Viešnia paneigė daugelį atsiradusių mitų apie vandenį.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …