Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Edukaciniai užsiėmimai Žaliūkių malūninko sodyboje

Edukaciniai užsiėmimai Žaliūkių malūninko sodyboje

Gruodžio 3- 20 dienomis  PUG ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai  vyko į Žaliūkių malūninko sodybą dalyvauti edukaciniame užsiėmime  „Adventas – tikėjimai, spėjimai, burtai”.  Mokinius maloniai pasitiko malūninkas ir jo gaspadinė. Jaukioje, šventiškai papuoštoje troboje, susėdę už ilgo medinio  stalo, vaikai klausėsi pasakojimo apie Advento laikotarpio ypatumus. Sužinojo, kokių draudimų buvo laikomasi, kaip senovėje lietuviai spėdavo orus, kokius darydavo burtus.

O kokie skanūs pačių pasidaryti ir senovinėje krosnyje iškepti kūčiukai!

Mokinius lydėjo mokytojai Angelė, Jūratė, Daiva Ž. , Jūra, Snieguolė, Vida, Teklė,Arvydas, Birutė, Daiva.J., Laimutė, Regina.

Projektas „Pagalvojau, pamąsčiau, pasakėlę parašiau“

Pasakos – tai vaistai. Jos turi gydomųjų galių, neversdamos mūsų daryti, būti, veikti – užtenka …