Svarbi informacija !
Edukacinė išvyka „Pažink mišką“

Edukacinė išvyka „Pažink mišką“

Ruduo – nuostabus metas, kviečiantis ne tik kūrybai, bet ir kelionėms. Nušvitus lietingam Spalio 11 dienos rytui, nepabūgę blogo oro, 3a ir 4b klasės mokiniai  išvyko į kelionę. Mažieji keliautojai lankėsi Vainagių medelyne, kur susipažino su urėdijos medelyno veikla, sužinojo koks medelio kelias nuo sėklytės iki sodinuko. Kartu su ekskursijos vadove Birute vaikai lipo į Vainagių piliakalnį, stebėjo Pustlaukio duobę ir Vainagių ežerą.

Neužmiršome apsilankyti ir Kelmės miške. Nuostabaus grožio vieta – Svilės šaltinis. Vaikai  stebėjo kaip šaltinio vanduo veržiasi  iš žemės.

Smagu, kad ekskursijos dalyviams liūdėti rudenį neteko! Mokiniai turėjo jėgų  apsilankyti  Medelyno progimnazijos 3-4 klasių  mokinių dailyraščio  parodoje “Tau, Mokytojau”.

Kas sakė, kad Rudenį liūdna?

Mokytojos Laimutė ir Regina

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top