Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Edukacinė išvyka į dviračių muziejų

Edukacinė išvyka į dviračių muziejų

Gegužės 8d. 3 a klasės mokiniai vyko į dviračių muziejų. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje. Mokiniai susipažino su  seniausia,  populiariausia susisiekimo, sporto priemone – dviračiu – jo atsiradimo istorija ir raida. Nustebino seniausias eksponatas – XIV a.pabaigoje sukonstruotas rankų darbo medinis dviratis, dviratis ,,Senelis“, vaikiškas triratukas. O patys mažiausi juvelyriški modeliukai traukė ne vieno trečioko  akį ir norėjosi pažaisti. Mokiniai turėjo galimybę patys paminti įvairių modelių dviračių pedalus. Buvo smagu!  Nepamiršo pasikalbėti  apie svarbiausias saugaus eismo  taisykles  kelyje. Trečiokai  pasigamino  gražius ir labai skirtingus atšvaitus.

Klasės mokytoja Laimutė

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …