Pagrindinis / Mokyklos naujienos / „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rungtynės „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rungtynės „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje

Mokyklos šeštokų komanda vėl dalyvavo Vilniuje „Lietuvos ryto“ krepšinio  arenoje filmuojamose rungtynėse. Šį kartą medelyniečius atstovavo mokytojų Linos Švanytės – Gimžauskienės ir Sauliaus Petrausko vadovaujama 6b klasės komanda.

Vėl susitikome su Klaipėdos Prano Mašioto mokyklos šeštokais. Antroji komanda, su kuria teko rungtyniauti, šį kartą buvo iš Raseinių. Mokyklos komandą palaikė gausi ir šauni sirgalių komanda bei mokytojos Danguolė ir Sonata .

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …